Четвер, 30.05.2024, 08:07:03

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 17 » На Прикарпатті розпочато культурно-освітній проект «Всесвітня спадщина» (“World Heritage”)
09:47:46
На Прикарпатті розпочато культурно-освітній проект «Всесвітня спадщина» (“World Heritage”)
16 жовтня 2012 р. в Івано-Франківській обласній філармонії презентовано культурно – освітній проект «Всесвітня спадщина» ("World Heritage”). Прикарпаття приймає в ньому участь не випадково - в області на державний облік і під охорону взято 1490 пам’яток археології, 833 пам’ятки історії, 155 монументального мистецтва, 1425 архітектури, 1 об’єкт садово-паркового мистецтва.
Цікаво, що даний проект реалізується за ініціативою молодіжної організації AIESEC і проходитиме в 10 містах України. Він є всеукраїнським проектом організації і присвячений 40-річчю прийняття Конвенції ЮНЕСКО про охорону всесвітньої культурної та природної спадщини. Метою проекту є інформування молодого покоління про унікальну цінність пам'яток культури та природи, а також заохочення майбутніх лідерів до активної участі у процесі охорони, збереження та популяризації всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
На заході були присутні член НСКУ, начальник управління культури, релігій та національностей Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, керівник проекту Ірина Грушецька, краєзнавці та викладачі - науковці, студенти навчальних закладів, які братимуть участь в реалізації проекту.

Начальник управління культури, релігій та національностей Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак привітав молодіжну ініціативу щодо долучення до справи вивчення та збереження культурної спадщини, запевнив волонтерів проекту у максимальному сприянні щодо реалізації проекту управлінням, яке ним очолюється. Також, він розповів про сучасний стан зі збереженням пам’яток культурної спадщини Прикарпаття, проблематику їхньої охорони та потребу популяризації – для внутрішнього та зовнішнього туризму.
Впродовж чотирьох тижнів (15 жовтня - 9 листопад) історики, екологи та мистецтвознавці будуть працювати з студентами профільних спеціальностей (історії, політології, екології, туризму, архітектури, соціології, образотворчого мистецтва, дизайну, географії та міжнародних відносин). Вони разом з студентами будуть проводити дослідження на тему «Всесвітня спадщина в Івано-Франківську». Дослідження будуть проводитися по напрямах: архітектура, туризм, історія, екологія, соціологія.

Проект відбувається за підтримки: Управління культури, національностей те релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, туристичної фірми «Карпатія Галич Тур», Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького, Інституту менеджменту та економіки «Галицька Академія».
Результати дослідження після завершення проекту будуть опубліковані та представлені на міжнародному молодіжному форумі, що відбудеться у м. Києві 15-17 листопада 2012 року. Очікується, що вони міститимуть інформацію про наявні культурно-історичні об’єкти міста-учасника дослідження (що потребують збереження та захисту), а також інформацію про те, яка робота ведеться з даними об’єктами.
Андрій Чемеринський. Член НСКУ, магістр історії

Переглядів: 575 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024