Відбулося чергове засідання оргкомітету зі спорудження у Калуші памятника Генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу та громадської ініціативи «Загальна мобілізація». Член «Загальної мобілізації», редактор газети «Вікна» та шеф-редактор сайту http://www.vikna.if.ua Оксана Гузинець-Мудрик поінформувала про ініціативу калуського підприємця Андрія Гнибіди, які зібрав із друзями та колегами 3040 гривень і передав їх на спорудження памятника. Загалом, станом на п’ятницю, 16 грудня, на рахунку Калуської станиці Братства вояків УПА накопичено 19 599,60 гривні, а готівкою зібрано — 19 093 гривні. Всього: 38 692,60 гривні. Наступного тижня кошти надійдуть на ПП «Скульптура» Львівської фабрики мистецтв для початку робіт із відливання гіпсового макету пам’ятника Романові Шухевичу у бронзі. Крім того, як повідомив заступник голови оргкомітету, секретар міської ради Олександр Челядин, з 25 по 30 грудня цього року у ПК «Мінерал» пройде благодійна новорічно-вітальна програма «Хай добро вам сіється», кошти від якої будуть перераховані на будівництво пам’ятника. У «Мінерал» також відбудуться благодійні сеанси з перегляду художнього фільму «Нескорені» про долю Романа Шухевича. Зібрані благодійні внески також поповнять рахунок для будівництва пам’ятника Генерал-хорунжому УПА. Станом на 16 грудня 2011 року зібрано: 38 692,60 гривні. Залишилося зібрати: 315 222,60 гривні. Юрій Тимощук, журналіст "Вікон" |