Четвер, 21.11.2024, 18:09:16

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Травень » 21 » У Коломиї відбулася “Ніч у музеї”
09:07:23
У Коломиї відбулася “Ніч у музеї”

У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття усю добу були відчинені двері. Кожен охочий міг ознайомитись з постійною експозицією та тематичними виставками. А ще співробітники духовної світлиці підготували для усіх відвідувачів насичену творчу програму.

Розпочинають відзначати професійне свято у музеї з майстер-класу. Його проводять викладачі косівського училища прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Галина Іватра часто проводить такі навчання для усіх охочих в різних куточках України. Нещодавно навчала вишивати одеситів. Каже, там теж хочуть більше знати про національні українські традиції. Коломиян ж – простими техніками вишивки не здивуєш, – каже майстриня, – тому сьогодні вчать давніх технік художнього вишивання на Гуцульщині.

Саме так вишивали сорочки в 18-19 століття на Гуцульщині. Зокрема в селі Вербівець, що на Косівщині. Галина Іватра каже, цей шов, хоч і належить за класифікацією до складних, однак навчитися вишивати візерунки не складно. А виглядає така вишивка святково, інформує НТК.

Таким майстер-класом і живим спілкуванням музей демонструє новий формат зацікавлення людей до нашої культури та історії, – каже генеральний директор Національного музею Ярослава Ткачук.

Окрім цього, у Міжнародний день музеїв кожен охочий міг ознайомитись з постійною експозицією Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

Бабій Ірина


Переглядів: 441 | Додав: Dnister









Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі





Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024