Середа, 29.05.2024, 22:48:46

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2020 » Вересень » 7 » У Палаці Потоцьких з лекцією "Таємниці архівів КГБ" виступить Володимир В'ятрович
21:13:53
У Палаці Потоцьких з лекцією "Таємниці архівів КГБ" виступить Володимир В'ятрович

Науковець-історик, публіцист, дослідник історії визвольного руху, громадський діяч Володимир В’ятрович виступить у Франківську в Палаці Потоцьких в рамках проєкту “Політичні діалоги”.

Зустріч відбудеться в четвер, 10 вересня. Початок о 17.30.

Проєкт “Політичні діалоги” – це сучасний варіант давнього українського віче, спільний пошук вирішення суспільно-політичних проблем. Адже політика – це мистецтво співжиття, можливість творення такого суспільства, в якому таланти кожної людини будуть давати максимальні результати як для людини особисто, так і для суспільства загалом.

Суть проєкту: для обговорення вибирається актуальна проблема, запрошується спікер, який дає короткий професійний огляд питання. Учасники виявляють болючі точки та потреби суспільства і пропонують своє бачення стосовно цієї проблеми.

Діалог дає змогу висловитись, почути інших, побачити питання, які турбують суспільство. Сформувати запити до органів влади, до громадянського суспільства. На основі результатів діалогу можна формувати нові проєкти, які дадуть змогу виявляти людям власну громадянську активність.

Народний депутат України, голова Івано-Франківської організації партії “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович вважає, що реальні демократичні зміни в Україні неможливі без викриття фактів про злочини минулого режиму. Саме такий алгоритм, апробований посткомуністичними країнами Європи, довів свою ефективність. Тому засудження комуністичного і нацистського тоталітарного режимів, заборона пропаганди їхньої символіки та вільний доступ до архівів таємних спецслужб є ключовими елементами політики декомунізації, котра офіційно стартувала із прийняттям декомунізаційного пакету законів 9 квітня 2015 року.

Архіви КГБ – це доказова база злочинів комуністичного тоталітарного режиму, матеріал для майбутнього міжнародного засудження комунізму. Про таємниці архівів СБУ і таємниці владних кабінетів можна буде дізнатися більше у відкритій лекції ексголови Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.


Переглядів: 198 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024