Вівторок, 28.05.2024, 20:06:53

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2021 » Березень » 12 » Краєзнавцю Василю Глаголюку - 70!
16:51:01
Краєзнавцю Василю Глаголюку - 70!

12 березня 70-літній ювілей святкує Глаголюк Василь Петрович – кандидат історичних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України, завідувач Коломийського відділу Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, член правління Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, лауреат краєзнавчої премії ім. Володимира Полєка.
Василь Глаголюк – відомий на Прикарпатті історик, педагог, науковець, у його творчому доробку монографія «Українська преса Покуття» та дисертація на тему «Українська преса Покуття як джерело дослідження суспільно-політичного життя краю 20-30-х рр. XX ст.», понад 60 наукових праць та публікацій у фахових виданнях та засобах масової інформації.
Василю Петровичу притаманні активна національно-патріотична позиція, він відомий громадський діяч, обирався депутатом Коломийської міської ради першого демократичного скликання, працював заступником міського голови м. Коломиї. Очолює із 1991 року по даний час Коломийське Міськрайонне Товариства «Просвіта» імені Тараса Григоровича Шевченка. За ініціативи та керівництва Глаголюка В.П. спорудження пам’ятники, відкрито меморіальні знаки видатним діячам та борцям за волю України в Коломиї та районі. За підтримки «Просвіти» засновано ряд міських літературних премій, видано багато книжкових видань місцевих авторів, організовано літературно-мистецькі заходи з нагодивизначних подій.

 


 

Глаголюк В.П. є співзасновником Музею коломийської книги та заступником директора цього музею, якому особисто подарував велику кількість книжкових видань.
Життєвий і творчий шлях Василя Петровича є прикладом сумлінного та високопрофесійного ставлення до своїх громадянських обов’язків, його досягнення відзначені орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» та відомчими нагородами.
В цей знаменний день шлемо Василю Петровичу найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя і добра, творчої наснаги. Нехай його досвід, талант, мудрість і далекоглядність і надалі служать українському народу!


Переглядів: 223 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024