Понеділок, 27.05.2024, 01:55:55

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Травень » 20 » Про позачергову конференцію Івано-Франківської обласної організації НСКУ
09:44:18
Про позачергову конференцію Івано-Франківської обласної організації НСКУ

17 травня 2017 р. в приміщені Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбулась позачергова конференція Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

Обговорювались питання розвитку Прикарпатського краєзнавства у контексті завдань поставлених VI з’їздом Національної спілки краєзнавців України. Розглянуто перспективні задачі стосовно обласної Програми розвитку краєзнавства.

Після змістовного тривалого обговорення питань порядку денного були прийняті пропозиції щодо проекту Програми розвитку краєзнавства в області, створення на новій джерельній базі історії сіл і міст області. Було обговорено та затверджено нову редакцію Положення про Івано-Франківську обласну організацію НСКУ. Обговорено та запропоновано кандидатури на здобуття обласної премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства. За особливий внесок у розвиток краєзнавства, вивчення, збереження і популяризацію історико-культурної спадщини Прикарпаття представлено до цієї нагороди членів Спілки – Барана Євгена Михайловича, Никифорука Володимира Михайловича, Драбчука Івана Васильовича, Глаголюка Василя Петровича, Горбань Галину Василівну.

Прийнято рішення про Лауреатів премії ім. Є.Паранюка Івано-Франківської обласної організації НСКУ. За багатолітню та плідну подвижницьку краєзнавчу працю ними стали Андріїшин Степан Васильович та Гаврилів Богдан Михайлович. Учасники засідання порушили клопотання до міського голови Івано-Франківська п. Руслана Марцінківа про заснування міської премії у галузі краєзнавства. Було обговорено план заходів по відзначенню 28 травня Дня краєзнавства. Зокрема, проведення виставки краєзнавчого доробку членів Спілки в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка та зустрічей з краєзнавцями.

Наголошено на необхідності якісної підготовки і проведення 27 вересня 2017 р. Всеукраїнської науково-практичної конференції «Русалка Дністровая» – перша книга українською мовою в Галичині: загальнонаціональний та європейський контекст» (З нагоди 180-річчя з дня першого виходу), яка відбудеться під егідою Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки письменників України, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Івано-Франківського національного медичного університету.


Переглядів: 431 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024