Вівторок, 21.05.2024, 22:08:38

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 2 » «Слово про Скит Манявський» вдруге побачило світ в Івано-Франківську
19:04:49
«Слово про Скит Манявський» вдруге побачило світ в Івано-Франківську
Сьогодні у Прикарпатському  національному університеті відбулась презентація книжки Богдана Сушинського  «Слово про Скит Манявський». Книга вийшла за сприяння мецената Володимира Грабовецького, тож студенти мали змогу поспілкуватися як з письменником, так і з благодійником.
Богдан Сушинський, журналіст, історик, автор понад 150 праць, проживає та працює в Одесі, але у своїй творчості дуже багато уваги приділяє Прикарпаттю. Це вже друге видання праці «Слово про Скит Манявський».
«Я вдячний пану Грабовецькому за допомогу у випуску другого видання книги, - відзначив Богдан Сушинський. Він розповів, як свого часу приїхав у Скит Манявський. «Там до мене підійшли настоятелі, попросили написати історію Скиту Манявського і навіть виділили келію», - згадує автор праці. Втім, до монастирського життя історик не був готовий. Але зацікавився пропозицією та упродовж декількох років досліджував історію релігійної твердині.
Автор відзначив, що державу творить і захищає кожен з нас. «Ми повинні пам’ятати, що кожен на своєму місці повинен робити все можливе, щоб ця держава існувала, - впевнений Богдан Сушинський. -  Іншого шансу нам не дадуть».
Від небайдужості громадян залежить майбутня доля України. Особливо це стосується молоді. Такої думки дотримується і Володимир Грабовецький.. «Завжди всі значимі події в державі відбувались за підтримки студентства, - переконаний меценат. – Студенти завжди були першими. Згадайте революції, які відбувались від самого початку незалежності України. І прикарпатські студенти були завжди на першому місці. Завжди брали активну участь і завжди боролись».
Наприкінці зустрічі кожен бажаючий студент отримав  книгу «Слово про Скит Манявський»  з автографом автора.

Переглядів: 490 | Додав: Dnister









Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі







Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024