Субота, 18.05.2024, 18:07:11

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Грудень » 7 » У Івано - Франківську визначили підрядника, що відреставрує відразу три пам'ятки архітектури на Шевченка
14:10:53
У Івано - Франківську визначили підрядника, що відреставрує відразу три пам'ятки архітектури на Шевченка

В Івано-Франківську визначили підрядника, що візьметься за реставрацію фасадів трьох пам’яток архітектури по вулиці Шевченка.

Спершу йдуть реставраційні роботи будинку по вулиці Шевченка,30 (як єдиний комплекс з фасадом від вулиці Гординського), пише Фіртка з посиланням на Побудовано ІФ.

5 грудня департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини уклав договір на виконання реставраційних робіт із товариством «Експерт-реставрація». Фірма була єдиним учасником торгів запропонувавши суму у розмірі 635 959,20 грн.

Окрім цієї будівлі, компанія «Експерт-реставрація» проведе до ладу фасади ще двох архітектурних пам’яток. Згідно укладеного договору, підприємство візьметься за реставрацію фасаду будинку по вулиці Шевченка,24. Вартість робіт складає 314 056,60 грн.

У майже ідентичну суму, а саме 314 056,60, обійдеться реставрація фасаду будинку по вулиці Шевченка, 22. Реставраційні роботи згідно проведених торів здійснюватиме уже згадане товариство «Експерт-реставрація».

При цьому у всіх трьох випадках сума укладеної угоди між департаментом архітектури та підрядником співпадала із очікуваною вартістю робіт. Так що сума економії дорівнює нулю.

Згідно даних аналітичної платформи Уoucontrol, товариство з обмеженою відповідальністю "Експерт-реставрація" засноване у 2015 році та займається організацією будівництва будівель.

Розмір статутного капіталу становить 100 тис грн. Керівником фірми зазначений Гоголь Ігор Дмитрович.


Переглядів: 327 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024