Субота, 13.04.2024, 18:46:16

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Жовтень » 17
На виставці будуть представлені твори корифеїв закарпатської школи живопису з фондів Мукачівської міської картинної галереї та історичного музею Паланок  Ф. Манайла, А. Коцки, Г. Глюка, А. Кашая, В. Габди, В. Микити, А. Щепи, Ю. Герца та ін., а також близько 45 робіт сучасних художників, зокрема І. Бровді, З. Мички, П. Фелдеші, Ю. Сяркевича, І. Романюка, Ю. Шелевицького, А. Коприви, А. Іванча, Й. Секереша, В. Свалявчика, Е. Ефендієва… 
Відкриття виставки відбудеться 18 жовтня о 15 год., у Всесвітній день живописця, яке в Європі відзначають упродовж кількох століть. Адже цього дня вшановують святого Луку – покровителя живописців. Отож мукачівці сподіваються, що два міста-побратими Коломия та Мукачеве підтримають європейську традицію та започаткують святкувати в Україні Всесвітній день живописця.

Переглядів: 569 | Долучив: Dnister | Дата: 17.10.2011

Коли саме у місті з’явився дивак на прізвисько Льондон, не знає ніхто. Однак, калушани у переважній більшості знали Льондона. І навіть, по-своєму, шанували і боялися. Жінки — через те, що свої бурхливі емоції міг приправити масним слівцем. Чоловіки — тому, що, не зважаючи на час і місце, він без будь-якого докору совісті виливав усю правду у вічі. І, проте, мало хто міг по-справжньому зрозуміти цього дивака, адже він, можливо, своїм способом життя просто відстоював право бути собою і висловлювати власну думку про світ, який, проте, його не сприйняв.
Біографічні відомості про дивака на прізвисько Льондон буквально за кілька років після його смерті доходять до нас у вигляді переказів, і навіть легенд. Точних відомостей про роки життя і про людину загалом не зміг надати жоден із опитаних краєзнавців й активних калушан, яких опитали «Вікна». І, хоча у Миро ... Читати далі »
Переглядів: 728 | Долучив: Dnister | Дата: 17.10.2011

    П О С Т А Н О В А 
      ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 

Про відзначення 810-річчя з дня народження 
першого короля Русі-України Данила Галицького 
 
У 2011 році виповнюється 810 років з дня народження Данила Галицького - князя галицько-волинського, великого князя київського, першого короля Русі-України. 
Враховуючи важливість постаті першого короля Русі-України Данила Галицького, Верховна Рада України  п о с т а н о в л я є: 
Переглядів: 690 | Долучив: Dnister | Дата: 17.10.2011


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024