Понеділок, 27.05.2024, 15:50:55

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 22
За ініціативи історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто» та за підтримки видавництва «Лілея – НВ» розпочато новий краєзнавчий проект. Його назва «Постаті мого міста». Даний проект передбачає видання листівок, які знайомитимуть жителів обласного центру та його гостей з відомими особами – державними діячами, військовиками, представниками духовенства, які або проживали в Станиславові або певний період свого життя працювали в місті.
На даний час складено перелік осіб, діяльність яких буде увіковічнена у листівках. Для зацікавлення жителів міста та колекціонерів листівки видаватимуться за номерами, проте не по порядку. Вже тепер всі зацікавлені можуть придбати перші три листівки з серії «Постаті мого міста». Це: №1 «Митрополит Андрей Шептицький», №8 «Дмитро Вітовський», №10 «Степан Ленкавський».
Переглядів: 517 | Долучив: Dnister | Дата: 22.11.2011

У івано-франківському видавництві «Лілея – НВ» побачили світ 12 нових листівок з серії «Станиславів». Ця серія видається за ініціативою історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто». Видані листівки є передруками видів Станиславова початку ХХ століття. Оригінальні зображення для перевидання надано зі збірки одного з членів об’єднання, колекціонера Зеновія Жеребецького.
Кожна листівка видана накладом 500 примірників. Зображення відповідні оригіналам – є кольорові, є і чорно-білі. На даний час уже видано 21 листівку (з нумерацією від №1 до 25, тимчасово без карток №10,12, 14, 15).
Листівки серії «Станиславів» є доброю можливістю популяризувати нашу культурну спадщину, зокрема, цікаві пам’ятки архітектури. Зрозуміло, що кожен зацікавлений може спробувати придбати автентичні листівки у колекціонар ... Читати далі »
Переглядів: 605 | Долучив: Dnister | Дата: 22.11.2011

22 листопада у великій залі адмінбудинку органів районної влади відбулося засідання ХІІІ-тої позачергової сесії Тлумацької міської ради VІ демократичного скликання під керівництвом голови міської ради Володимира Корженьовського. На порядок денний було винесено  питання затвердження плану заходів та складу оргкомітету з підготовки та відзначення у 2013 році 800-річя заснування м. Тлумача. 
Переглядів: 585 | Долучив: Dnister | Дата: 22.11.2011

З 1 листопада по 19 грудня 2011 року відділ туризму Івано-Франківської міської ради, громадська організація «Івано-Франківська туристсько-краєзнавча спілка» та Івано-Франківський молодіжний міськвиконком проводять конкурс на кращу оглядову екскурсію по місту і тематичні екскурсії, присвячені 350-річниці Дня міста.
Переможці конкурсу нагороджуються дипломами міського голови та грошовими преміями.
Відділ туризму Івано-Франківського МВК
55-64-83
Переглядів: 491 | Долучив: Dnister | Дата: 22.11.2011

27 листопада 2011 року з метою збереження та популяризації національного автентичного мистецтва рідного краю в Народному домі с. Кутище, що на Тлумаччині, пройде фестиваль народної творчості «Покутське надвечір’я».   
В рамках фестивалю будуть представлені автентичні народні пісні, легенди, обряди, гуморески, прислів’я, приказки, роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо. 
На захід запрошені колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва Покуття, а саме Тисменицького, Городенківського, Коломийського та Снятинського районів.
Переглядів: 639 | Долучив: Dnister | Дата: 21.11.2011


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024