Неділя, 23.06.2024, 15:20:00

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 23 » Про археологічні роботи в центральній частині Івано-Франківська
09:40:55
Про археологічні роботи в центральній частині Івано-Франківська
Відділом охорони культурної спадщини ініційовано проведення чергового етапу археологічних пошукових робіт в Івано-Франківському історичному середмісті. 
На виконання запланованих в майбутньому реставраційних заходів щодо реконструкції так званого «Палацу Потоцьких» і продовження виявлення залишків давньої Станиславівської фортеці VII-XVIII ст. закладено черговий археологічний шурф на зовнішньому периметрі комплексу на території давньої фортечної куртини. Роботи виконуються членами історико-краєзнавчого товариства «Моє Місто» під науковим наглядом і керівництвом інституту археології АН України (ДП «Культурна спадщина Прикарпаття»).
Попередні підготовчі роботи виявили біля 10 таких важливих і вартих першочергових обстежень зон, що можуть реально висвітити достеменно об’єктивні деталі планувальної структури як фортеці так і самого міста періоду його заснування і становлення. Це особливо важливо зараз, коли розгорнулись дискусії про необхідність об’єктивності щодо трактування історії нашого міста напередодні відзначення його 350-ліття. 
На даному етапі робіт вже виявлено елементи фортифікаційних конструкцій XVII ст. Частини внутрішньопалацових комунікацій та численні артефакти. Чергова знахідка археологів підкреслює необхідність уважного і неупередженого відношення до проблем реставрації і пристосування комплексу пам’ятки архітектури «Палацу Потоцьких».

Переглядів: 499 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024