Понеділок, 27.05.2024, 08:14:13

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Серпень » 8 » У Коломиї руйнують пам’ятку садово-паркового мистецтва - міський парк ім. К.Трильовського
20:13:24
У Коломиї руйнують пам’ятку садово-паркового мистецтва - міський парк ім. К.Трильовського
У Коломиї відбувається руйнація пам’ятки садово-паркового мистецтва  архітектури  Коломийського міського парку ім. К.Трильовського. Громадськість стурбована діями забудовників і б’є на сполох.
02-04 серпня 2011 року забудівниками багатоквартирних будинків фірмою «Княжий двір» та кооперативом «Гранат» здійснено розкопку повздовж парку та через його територію траншеї для прокладання електрокабелю до новозбудованих будинків, які будують навколо австрійської казарми, чим пошкоджено ряд дерев та корінь дерев, що призведе до загибелі дерев, нанесено суттєвої шкоди природі, так як, за твердженням містян порушено екологічну систему парку.
Дивує те, ща влада дозволила такі дії, адже, згідно глави 11 ст. 38 ЗУ «Про природно-заповідний фонд України» на території парків-пам'яток садово-паркового мистецтва забороняється будь-яка діяльність, що не пов'язана з виконанням покладених на них завдань і загрожує їх збереженню, а також чітко передбачено, що утримання та реконструкція парків-пам'яток садово-паркового мистецтва провадиться за проектами, що розробляються спеціалізованими науковими та проектними установами і затверджуються органами, у підпорядкуванні яких перебувають ці парки, за погодженням з органами центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища на місцях – щодо  парків-пам'яток садово-паркового мистецтва місцевого значення.
03.08.2011 р. у приміщенні міської ради відбулося засідання Громадської ради Коломиї, де було поставлено ряд питань до посадовців щодо розкопки траншей біля парку та через територію парку. На питання представників громади службовці не давали прямих відповідей.
04 липня 2011 р. у приміщенні сесійної зали міської ради відбулося повторне засідання Громадської ради при міському голові, де активісти громади та фахівці з даного питання одностайно стверджували, що кореневища дерев пошкоджені, дозвіл виданий неправильно.
З метою проведення перевірки та з’ясування фактів за дорученням представників Громадська рада та депутати Коломийської міської ради від Політичної Партії «Фронт Змін» - Любомир Глушков, Віталій Вандич та Ігор Ільчишин звернулися у Генеральну прокуратуру, Міністерство екології та природних ресурсів, Державне управління охорони навколишнього природного середовища та ряд інших контролюючих установ та організацій.
Що з цього вийде і хто відповість за нанесену шкоду побачимо!
Оксана Островська

Переглядів: 692 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024