Вівторок, 28.05.2024, 18:56:07

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Березень » 20 » "Григорій Хомишин - святі його духовні острови"
12:25:55
"Григорій Хомишин - святі його духовні острови"
Під такою назвою у відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної бібліотеки ім. І.Франка функціонує книжкова виставка-пам’ять із циклу „Духовні пастирі Галичини”, присвячена 145-річчю від дня народження єпископа Української Греко-Католицької Церкви, Владики-Ординарія Станиславівської Єпархії, патріота України та мученика за єдність святої Церкви.
На виставці експонується чимало видань, в яких на основі багатої джерельної бази об'єктивно аналізується  пастирська та суспільна діяльність ісповідника віри (П. Мельничук „Владика Григорій Хомишин: патріот, місіонар, мученик", О. Єгрешій „Єпископ Григорій Хомишин: портрет релігійно-церковного і громадсько-політичного діяча" та ін.), розкривається його тернистий життєвий шлях (В. Грабовецький „Сторінки літопису Івано-Франківського Катедрального Собору Святого Воскресіння", В. Бабій „Владичий жезл в Богородчанах", „Літопис Голготи України", „Злочин" тощо).
Особливої уваги заслуговує лист-послання Блаженного Мученика  „Українська проблема", який нещодавно поповнив фонди нашої бібліотеки. Це - зразок релігійно-богословської, суспільно-політичної та соціально-економічної думки, відверта і відповідальна, щира і глибока позиція Владики, який повністю присвятився служінню Богові, Вселенській Церкві і рідному народові. „Українська проблема" Єпископа Григорія Хомишина - це духовний заповіт нащадкам, будівничим справедливої і заможної християнської держави.
Тож запрошуємо всіх краян відвідати бібліотеку і переглянути книжкову виставку-пам'ять „Григорій Хомишин: святі його духовні острови".

Переглядів: 627 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024