Понеділок, 2020-09-28, 9:36 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 07
На території Івано-Франківської області прознаковано майже 900 км туристичних маршрутів. Про це УНН повідомив керівник Івано-Франківської регіональної фундації "Карпатські стежки" Василь Гутиряк.
"На даний час на території області вже існує близько 900 км маркованих стежок, які дають можливість туристам легше добратися і концентрують потоки туристів тільки на цих стежках, що дає змогу оберегти інші території від екологічного навантаження", - сказав він. Крім створення маршрутів, уточнив В.Гутиряк, фахівці фундації встановлюють інформаційні знаки на роздоріжжях доріг і маршрутів та стенди з їх схемами. Він уточнив, що найбільша в області мережа знакованих туристичних стежок є на Яремчанщині - 290 км.
Переглядів: 328 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-07

Уже стало традицією у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам'яті Нестора Літописця.
Відповідно до плану роботи управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з 07.11.2011 р. до 11.11.2011 р. у загальноосвітніх закладах міста буде проводитися Тиждень української писемності, вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця та 200-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича. 
Упродовж тижня у школах міста будуть проводитися різні виховні заходи, мовні вікторини, конкурси, брейн-ринги, виставки малюнків, класних тематичних газет.
09.11.2011року о 15:00 в приміщенні Центрального народного дому №1 (вул. Шевченка,1) відбудеться загальноміське учнівськ ... Читати далі »
Переглядів: 381 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-07

6 листопада в краєзнавчому відділі Центральної бібліотеки м. Івано-Франківська, що по вул. Мазепи, 3 проведено урок народознавства «Людина, яка віддала себе народові», присвячений 200-річчю від дня народження Маркіяна Шашкевича.
Працівники краєзнавчого відділу ознайомили присутніх з нелегкими життєвими дорогами поета, його літературним доробком. На тематичній полиці «Нескорений дух мужнього серця» були представлені матеріали: Гоян Я. «Воскреснемо», Грабовецький В. «Підлисся: тисячолітній літопис села Маркіяна Шашкевича», та за редакцією Ф.Стеблія «Русалка Дністрова»: документи і матеріали», перегляд яких для всіх присутніх зробила завідувач відділу краєзнавства Центральної бібліотеки Ганна Паркулаб.
Переглядів: 405 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-07

З ініціативи голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина у Галицькому приватному видавництві «Грифон» вийшла з друку книга «Спортивне життя Галицького району. Історія і сучасність» упорядкована Ярославом Поташником та Іваном Гавриловичем. Перед читачем розкрито етапи зародження, становлення та розвиток фізкультурно-спортивного руху на теренах Галицького району впродовж ХХ та першого десятиліття ХХІ століть. Видання розповідає також про фундаторів фізкультури і спорту в районі, тренерів, спортсменів, становлення фізкультурно-спортивних закладів. Загалом, це спроба створення фізкультурно-спортивного літопису.
Переглядів: 326 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-07

4 листопада 2011 р. під головуванням заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Р.Іваницького відбулося засідання комісії з призначення обласної премії ім. Володимира Полєка в галузі краєзнавства.
Після озвучення прізвищ претендентів на призначення щорічної премії в галузі краєзнавства, розгляду матеріалів про них, відбулося обговорення кандидатур, які були запропоновані на здобуття зазначеної премії у 2011 році.
Обговорено кандидатури Олександра Береговського, Мирослава Габорака, Ігора Коваля, Михайла Максим’юка, Юрія Угорчака, авторського колективу книги «Покуття», історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто».
Переглядів: 399 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-07
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020