Понеділок, 2020-09-28, 9:38 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 14
17 листопада 2011 року о 13.30 год. в приміщенні ЗОШ №25 для учнів школи, в рамках «Університету етики та естетики» відбудеться бесіда на тему:«Пробудитель національної свідомості – Маркіян Шашкевич», присвячена 200-річчю від дня його народження. Організатор заходу – Міський Народний дім. 
Переглядів: 333 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-14

У Національному музеї Гуцульщини і Покуття (м. Коломия) незабаром відкриється виставка відомого коломийського художника Андрія Коренюка.
Виставка, що представить карпатські та коломийські пейзажі, стане світлим спомином про митця, який торік передчасно відійшов у вічність. 

Довідка. 
Андрій Коренюк закінчив Одеське художньо-театральне училище та Львівський поліграфічний інститут. Брав участь у багатьох обласних художніх виставках, а також мав кілька персональних у Коломиї.
Переглядів: 354 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-14

11 листопада у великому залі районної ради проведено ХІV конференцію районної організації українського Товариства охорони пам’яток історії та культури.
З доповіддю про роботу Ради районної організації товариства за період з 30 жовтня 2006 до 11 листопада 2011 р. виступив голова товариства Віктор Макосій. Роботу Ради товариства за звітний період визнано задовільною.
На засіданні конференції  обрано новий склад Ради товариства у складі 50 осіб. За кожним членом Ради рекомендовано закріпити пам’ятку історії та культури району з наступним погодженням з райдержадміністрацією та районною радою.
Рада товариства обрала колегію ради товариства у складі 7 осіб, голову районної організації товариства – першого заступника голови райдержадм ... Читати далі »
Переглядів: 319 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-14

13 листопада у селі Витвиця біля пам’ятника Зіновія Красівського відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 82-річниці від дня народження уродженця с. Витвиця, Крайового провідника ОУН, політв’язня, поета Зеновія Красівського.
Переглядів: 343 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-14

Громадська ініціатива «Загальна мобілізація» розпочала формувати Літопис створення пам’ятника Генерал-хорунжому УПА Романові Шухевичу у Калуші, який буде зберігатися в історико-краєзнавчому музеї Калущини.
У літопис увійдуть копії документів, публікації про створення пам’ятника, світлини і обов’язково — перелік усіх меценатів та жертводавців, навіть тих, хто дав 10 гривень.
— Я підтримую таку ідею, — зауважує старший науковий співробітник історико-краєзнавчого музею Калущини Уляна Паньо. — Літопис стане цінним документом в архіві музею. Новітня історія вже років через 50 стане історією справжньою. Калушани зможуть прочитати про побудову пам’ятника видатному Командиру УПА Романові Шухевичу і віднайти прізвища своїх предків, які долучилися до його встановлення та побудови.
Переглядів: 313 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-14
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020