Понеділок, 2020-09-28, 8:51 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 09
Міжнародний аеропорт «Львів» отримав назву на честь засновника міста Данила Галицького. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України прийнято сьогодні, 9 листопада, під час засідання Уряду за поданням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.
7 листопада завершено голосування щодо назви львівського аеропорту. Впродовж п’яти днів в опитуванні, яке проводилось у мережі Facebook, взяло участь 12 258 користувачів. З відчутним відривом перемогла пропозиція назвати аеропорт на честь засновника міста Данила Галицького (3 283 голосів, станом на 12:00 7 листопада 2011 року). Друге місце посіла назва на честь Степана Бандери (2 197 голосів). На третьому місці – назва «Аеропорт Львів» (1 554 голоси).
Переглядів: 320 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-09

8 листопада 2011 року в с. Спас біля пам’ятника Маркіяну Шашкевичу відбулося віче присвячене 200-літтю від дня народження Маркіяна Шашкевича. 
Маркіян Семенович Шашкевич – український письменник і поет – зачинатель нової української літератури в Галичині, священник УГКЦ, культурно-громадський діяч, речник відродження західноукраїнських земель. Очолив «Руську трійцю», ініціатор видання альманаху «Русалка Дністровая». Виступав за рівноправність української мови з польською. 
Спільно з Яковом Головацьким та Іваном Вагилевичем згуртував національно-свідому молодь, яка стала на боротьбу за національно-культурне відродження на західних землях, зокрема за відродження народної мови в письменстві й церковних проповідях. 
Переглядів: 355 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-09

У Калуші оголошено повну загальну мобілізацію - задля збору коштів на пам’ятник Генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу. Не зважаючи на численні заклики, досі вдалося зібрати тільки 10 тисяч гривень.
Тому громадські активісти відтепер будуть іти з хати у хату, від одного чиновницького кабінету до іншого, від депутата-опозиціонера до депутата владної команди — разом ми побудуємо пам’ятник нашому Героєві!
Акція проходить за інформаційного сприяння газети «Вікна», Калуш ФМ та сайтів http://www.vikna.if.ua, www.kalush.info! До акції "Загальна мобілізація” долучилися: www.briz.if.ua, www.ukrpart.org,  ... Читати далі »
Переглядів: 328 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-09

8 листопада з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження побудителя Галицької землі, громадсько-культурного діяча Маркіяна Шашкевича відбулися урочистості біля меморіальної дошки Маркіяна Шашкевича, що розміщена на фасаді УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці у місті Долина.
Поминальну панахиду відправили парохи УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці декан УГКЦ Івано-Франківської Єпархії о. Зореслав Котович та о. Василь Криницький.
Переглядів: 316 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-09

У палаці культури «Мінерал» завершилися громадські слухання — обговорення проекту рішення Калуської міської ради щодо благоустрою підприємством «Карпатнафтохім» площі на вул. Пушкіна і встановлення на ній бюсту поету О. С. Пушкіну, яке тривало близько двох годин. На обговоренні були відсутні перші особи міста та нафтохімічного підприємства: міський голова Ігор Насалик та гендиректор ТОВ "Карпатнафтохім" Сергій Чмихалов.
Присутні у залі заслухали виступи головного архітектора міста Петра Пострильоного та заступника генерального директора з капітального будівництва ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Микитина щодо проекту реконструкції площі на вул. Пушкіна. Як з’ясувалося, керівництво «Карпатнафтохіму» не наполягає на встановленні тут бюсту Олександру Пушкіну і запевняє: реконструкція площі, яка розпочалася, буде завершена, не зважаючи на прийняте рішення ... Читати далі »
Переглядів: 310 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-09
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020