Понеділок, 2020-09-28, 9:19 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 22
За ініціативи історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто» та за підтримки видавництва «Лілея – НВ» розпочато новий краєзнавчий проект. Його назва «Постаті мого міста». Даний проект передбачає видання листівок, які знайомитимуть жителів обласного центру та його гостей з відомими особами – державними діячами, військовиками, представниками духовенства, які або проживали в Станиславові або певний період свого життя працювали в місті.
На даний час складено перелік осіб, діяльність яких буде увіковічнена у листівках. Для зацікавлення жителів міста та колекціонерів листівки видаватимуться за номерами, проте не по порядку. Вже тепер всі зацікавлені можуть придбати перші три листівки з серії «Постаті мого міста». Це: №1 «Митрополит Андрей Шептицький», №8 «Дмитро Вітовський», №10 «Степан Ленкавський».
Переглядів: 308 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-22

У івано-франківському видавництві «Лілея – НВ» побачили світ 12 нових листівок з серії «Станиславів». Ця серія видається за ініціативою історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто». Видані листівки є передруками видів Станиславова початку ХХ століття. Оригінальні зображення для перевидання надано зі збірки одного з членів об’єднання, колекціонера Зеновія Жеребецького.
Кожна листівка видана накладом 500 примірників. Зображення відповідні оригіналам – є кольорові, є і чорно-білі. На даний час уже видано 21 листівку (з нумерацією від №1 до 25, тимчасово без карток №10,12, 14, 15).
Листівки серії «Станиславів» є доброю можливістю популяризувати нашу культурну спадщину, зокрема, цікаві пам’ятки архітектури. Зрозуміло, що кожен зацікавлений може спробувати придбати автентичні листівки у колекціонар ... Читати далі »
Переглядів: 391 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-22

22 листопада у великій залі адмінбудинку органів районної влади відбулося засідання ХІІІ-тої позачергової сесії Тлумацької міської ради VІ демократичного скликання під керівництвом голови міської ради Володимира Корженьовського. На порядок денний було винесено  питання затвердження плану заходів та складу оргкомітету з підготовки та відзначення у 2013 році 800-річя заснування м. Тлумача. 
Переглядів: 308 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-22

З 1 листопада по 19 грудня 2011 року відділ туризму Івано-Франківської міської ради, громадська організація «Івано-Франківська туристсько-краєзнавча спілка» та Івано-Франківський молодіжний міськвиконком проводять конкурс на кращу оглядову екскурсію по місту і тематичні екскурсії, присвячені 350-річниці Дня міста.
Переможці конкурсу нагороджуються дипломами міського голови та грошовими преміями.
Відділ туризму Івано-Франківського МВК
55-64-83
Переглядів: 306 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-22

27 листопада 2011 року з метою збереження та популяризації національного автентичного мистецтва рідного краю в Народному домі с. Кутище, що на Тлумаччині, пройде фестиваль народної творчості «Покутське надвечір’я».   
В рамках фестивалю будуть представлені автентичні народні пісні, легенди, обряди, гуморески, прислів’я, приказки, роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо. 
На захід запрошені колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва Покуття, а саме Тисменицького, Городенківського, Коломийського та Снятинського районів.
Переглядів: 383 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-11-21
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020