Вівторок, 2019-10-22, 5:29 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 10 » Книжкова виставка "Фрески, що з’єднали віки"
12:34 PM
Книжкова виставка "Фрески, що з’єднали віки"
Бажаєте відчути безперервність світової художньої традиції і глибше зрозуміти культурну спадщину — завітайте у відділ літератури з мистецтва та ознайомтеся з книжковою виставкою „Фрески, що з’єднали віки”.
Фреска – одна з найбільш відомих технік живопису, розведена на чистій або вапняній воді фарбами, де малюнок наноситься художником на свіжу штукатурку, завдяки чому фреска набуває виняткової міцності і довговічності. Техніка фрескового живопису від свого зародження є основною технікою стінних розписів.
Історія фресок бере початок ще з стародавніх часів. Так, наші далекі предки, що мешкали в печерах, за допомогою примітивних малюнків описували важливі для них події. Крім того, фрески активно використовувались у мистецтві Єгипетської держави, Егейської та Римської Імперій. Про це свідчать багаточисельні археологічні розкопки. 
Сьогодні ж фрески стали невід'ємною частиною декору багатьох сучасних інтер'єрів. Їх можна зустріти, як у звичайних квартирах і заміських будинках, так і в офісах або суспільних установах. Вони широко застосовуються в оформлення інтер'єру та екстер'єру, оскільки дозволяють створювати історичні стилізації, обігравати інтер'єр згідно з єдиним художнім задумом. 
Книги, представлені на виставці в розділі „Вічне мистецтво”, допоможуть ознайомитись з колекцією зібраних шедеврів фрескових історичних пам'яток світової класики доби Ренесансу, Середніх віків та доби Відродження.
Запрошуємо всіх зацікавлених помандрувати запропонованою виставкою „Фрески, що з’єднали віки”, організованою у відділі літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Переглядів: 292 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019