Четвер, 2019-10-17, 6:25 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Листопад » 10 » Видано монографію „350 років крокує в історії місто Івана Франка" професора Володимира Грабовецького
5:14 PM
Видано монографію „350 років крокує в історії місто Івана Франка" професора Володимира Грабовецького
Це видання є першою, свого роду, ластівкою до ювілею нашого міста, яке готується широко відзначити цю незабутню історичну дату.
В монографії „350 років крокує в історії місто Івана Франка" професор Володимир Грабовецький узагальнює свій вклад в дослідження історії та культури міста в межиріччі Бистриць та подає зміст всіх своїх попередніх видань з урбаністичної проблематики. 
В книгу ввійшли матеріали про внесок науковця в організацію відомого сьогодні Івано-Франківського державного історико-меморіального музею Олекси Довбуша, а також про створений ним музей кафедри історії України Інституту історії і політології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника - єдиний на сьогодні серед університетських кафедр України.
Тепле слово про автора написав у передмові до видання голова міста Івано-Франківська Віктор Анушкевичус: „Ми мусимо знати свою історію, тому що ті, хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього. І в цьому контексті Володимир Васильович Грабовецький для міста Івано-Франківська, для Прикарпатського краю, для історичної науки, зробив величезний вклад".
Нове видання невтомного дослідника і літописця історії України і Прикарпаття, без сумніву, збагатить нашу українську національну історіографію.
Запрошуємо детальніше познайомитися з книгою „350 років крокує в історії місто Івана Франка" з „Авторського книжкового фонду академіка Володимира Грабовецького" в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка.

Переглядів: 250 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019